Pierwsze kroki

PIERWSZY RAZ ?

Czy zastanawiałeś się nad tym, czy wspinaczka to sport dla Ciebie? Czy jesteś osobą, która nigdy nie miała okazji wspiąć się na ściance, a mimo tego coś wewnętrznie cię do tego przyciąga? Doskonale to rozumiemy!

Własnie dla takich osób, które czują ciekawość, ale mają także pewne obawy czy wątpliwości, przygotowaliśmy specjalne zajęcia wprowadzające w fascynujący świat wspinaczki.

Nie ważne, czy nigdy wcześniej nie miałaś/miałeś styczności z tym sportem. Nasza oferta jest przygotowana specjalnie dla dorosłych początkujących, którzy stawiają pierwsze kroki w tej dziedzinie. Nasz instruktor nie tylko przedstawi Ci podstawowe techniki, ale przede wszystkim zadba o Twoje bezpieczeństwo i komfort podczas nauki.

Będziecie mogli liczyć na jego pełne wsparcie, cierpliwość i doświadczenie. Dzięki temu, nawet jeśli zaczynasz od zera, w krótkim czasie poczujesz, jak niesamowita i satysfakcjonująca może być wspinaczka. 

SEKCJE ABC

Prowadzimy zajęcia wspinaczkowe dla osób zaczynających przygodę ze wspinaniem. Nawet jeżeli nigdy wcześniej nie dotykałeś lub dotykałaś ścianki wspinaczkowej czy skały, nie jest to żaden problem aby rozpocząć swoją przygodę z bulderingiem i wspinaniem.

Na początek wystarczą chęci i obuwie sportowe. Nasz instruktor przeprowadzi Cię przez ten początkowy etap.

Wyjaśni Ci podstawowe zasady , nauczy cię podstaw technik wspinaczki i asekuracji. Przyjdź, spróbuj i odkryj, co wspinaczka może Ci zaoferować. Bez względu na to, czy jesteś kompletnym nowicjuszem, znajdziesz u nas coś dla siebie.

Zapraszamy Cię do Boulder-Zone – miejsca, gdzie twoja przygoda z wspinaczką zacznie się w miłej atmosferze i fajnymi ludźmi.

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
20:00
20:00
21:45
Sekcja ABC
20:00
21:45
Sekcja ABC
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30

Wtorek

  • Sekcja ABC
    20:00 - 21:45

Czwartek

  • Sekcja ABC
    20:00 - 21:45
No events available!

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Specjalnie przygotowane zajęcia z instruktorem, które są dostosowane do potrzeb osób stawiających pierwsze kroki w świecie wspinaczki. W ciągu godziny, podczas której skoncentrujemy się całkowicie na Tobie, wprowadzimy Cię w podstawy tego sportu.

Jeśli dopiero zaczynasz swoją wspinaczkową przygodę, u nas poczujesz się pewnie i bezpiecznie. Wspólnie z doświadczonym instruktorem poznasz techniki wspinaczkowe w komfortowym i kontrolowanym otoczeniu.

Zajęcia indywidualne są zaprojektowane tak, by dostarczyć Ci nie tylko wiedzy, ale również wsparcia i pewności siebie, której potrzebujesz na początku swojej wspinaczkowej drogi.

KURSY WSPINACZKOWE

Chcesz stać się samodzielnym wspinaczem? To właśnie u nas znajdziesz odpowiednie narzędzia do tego celu! Oferujemy kilka kursów, które pozwolą Ci nie tylko rozwinąć swoje umiejętności w wspinaczce, ale także przenieść je w realne warunki – wprost na naturalne skałki.

Dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę i chcą poczuć pewność na sztucznej ściance, polecamy kurs z dolną asekuracją.

Jeśli jesteś już bardziej zaawansowany i pragniesz poczuć dreszcz emocji na prawdziwych skałach, mamy dla Ciebie podstawowy kurs wspinaczki skałkowej po drogach ubezpieczonych.

A dla najbardziej ambitnych, którzy pragną podbić wielo-wyciągowe trasy skalne, przygotowaliśmy specjalny kurs wspinaczki skalnej właśnie w tym zakresie. Dołącz do nas i odkryj pełnię wspinaczkowych możliwości!

WYJAZDY

Przygotowaliśmy dla Was niezwykłe wyjazdy wspinaczkowe pod okiem doświadczonego instruktora wspinaczki sportowej, które pozwolą poczuć prawdziwy dreszcz emocji w kontakcie ze skałami. Nasze wyjazdy koncentrują się głównie na malowniczych terenach skalnych Polski oraz Słowacji – miejscach o niepowtarzalnym charakterze i wspinaczkowym potencjale.

Nieważne, czy jesteś początkującym  wspinaczem. Dołożymy wszelkich starań, by pomóc Ci osiągnąć osobiste cele wspinaczkowe. W trakcie wyjazdów każdy uczestnik będzie miał do dyspozycji odpowiedni sprzęt wspinaczkowy, spełniający wszystkie standardy.

Dla zachowania kameralnej atmosfery oraz skutecznej nauki nasze wyjazdy organizujemy w małych grupach, składających się z maksymalnie czterech osób. To gwarantuje indywidualne podejście do każdego uczestnika oraz lepszą koordynację podczas wspinaczki.