Wakacyjne zajęcia na ściance wspinaczkowej dla dzieci.

scianka wspinaczkowa dla dzieci

Zajęcia dofinansowane ze środków FZSdU  realizowane w ramach programu „Zajęcia sportowe z elementami gimnastyki korekcyjno – kompensacyjnej” przeznaczone są dla uczniów szkół podstawowych od klasy I do klasy VI wraz  z dziećmi z wychowania przedszkolnego, którzy są zameldowani w Nowym Sączu.

Zajęcia będą się odbywały od 27 czerwca do 3 września 2022 r. dwa razy w tygodniu po 60 minut dla każdego uczestnika od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00 do 17.00.

Uczestnicy zostaną podzieleni na 25 grup (8 osób w jednej grupie) dobranych wiekowo.

Przykładowy podział na grupy wiekowe:
I GRUPA przedszkolaki 5 – 6 lat
II GRUPA klasy I – II
III GRUPA klasy III – IV
IV GRUPA klasy  V – VI

W ramach projektu, uczestnicy będą mieli zagwarantowane:

  1. bezpłatne wejście do obiektu,
  2. instruktorów zajęć,
  3. ubezpieczenie,

Zajęcia są całkowicie bezpłatne!

Rekrutacja zostanie przeprowadzona w terminie od 1 czerwca do  20 czerwca  2022 roku lub do osiągnięcia wymaganej liczby uczestników tj. 200 osób. Rekrutacja może zostać skrócona lub przedłużona.

Regulamin oraz dokumenty rekrutacyjne do pobrania dostępne są na stronach internetowych Urzędu Miasta Nowego Sącza www.nowysacz.plwww.cit.nowysacz.pl

Dokumenty rekrutacyjne należy składać  TYLKO I WYŁĄCZNIE w Centrum Informacji Turystycznej, ul. Szwedzka 2 (parter – wejście pod pomnikiem Jagiełły) od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 oraz w soboty w godzinach 9.00 do 13.00

UWAGA!!!
Nie przyjmujemy zapisów telefonicznych ani drogą elektroniczną.

Ze względu na sporą rozpiętość wiekową rodzice/opiekunowie uczniów o przydzieleniu do poszczególnych grup zostaną powiadomienie pocztą elektroniczną.
Prosimy o wyrozumiałość.